GÖKAY OKCU | RE/MAX DENİZ | YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYESİ

Başkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü lisans mezunu olup, turizm sektöründe geliştirdiğim iletişim becerimi 2021 yılında RE/MAX ailesine katılarak daha etkin kullanma yolunda adım attım.

Sosyal medya ile yakından ilgilenmekte olup, dijital pazarlama üzerine aldığım eğitimler ile gayrimenkullerinizin dijital ortamda hızlı ve etkili şekilde pazarlanmasına katkı sağlamaktayım.

RE/MAX ailesine katılmamla birlikte 5 ay içerisinde 7 satış, 3 kiralama gerçekleştirerek Şubat 2022’de. 3.bölge en yüksek ciro yapan danışmanlar sıralamasında ilk on içerisinde yerimi almakla beraber en yüksek müşteri memnuniyeti sıralamasında ilk üç arasına yerleştim.

Sizde gayrimenkullerinizin hızlı, güvenilir, etkili ve dijital ortamlarda yenilikçi şekilde pazarlanmasını istiyorsanız hemen benimle iletişime geçin.

Çalışmalarımı incelemek, hakkımda daha detaylı bilgiye sahip olmak için alt kısımda bulunan butona tıklayarak instagram sayfamı ziyaret edebilirsiniz!

Profesyoneller ile Çalışın

Gayrimenkul yatırımlarınız için bireysel çözümler aramayın, internet sitelerinde emlak ilanlarında sabahlamayın ve kulaktan dolma bilgilerle yanlış yatırımlar yapmayın diye Remax Deniz gayrimenkul danışmanları sizin için en uygun ve hızlı çözümler üretiyor

PORTFÖYÜM

Gayrimenkul alım/satım işlemleri zor bir süreçtir. Gayrimenkul taşınmaz değerli mallar arasında yer almaktadır. Bu nedene mülkünüzü değerinden satmak ya da bütçenize uygun en doğru gayrimenkul alımını yapmak yorucu olabilir. Profesyonel bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak size gayrimenkulün alım/satım işlemlerinde doğru adımlar atmanızı sağlar.

PORTFÖY