WhatsApp Destek

WHATSAPP

Instagram

INSTAGRAM

Telefon

HEMEN ARA

GAYRİMENKULÜMÜ SATMAK VEYA KİRAYA VERMEK İSTİYORUM. NE YAPMALIYIM?

Gayrimenkul satımı ya da kiralama işlemleri için öncelikle gayrimenkulünüzün değerini biliyor olmanız gerekir. Bu konuda doğru bilgiye profesyonel bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmanız önerilir. Gayrimenkul danışmanı, gayrimenkulünüzün değerini ölçümleyerek size doğru bilgiyi verecektir.

Gayrimenkulünüzü satmaya ya da kiralamaya karar verdiğinizde Remax Deniz danışmanları ile görüşerek süreci başlatabilirsiniz. Remax Deniz danışmanları öncelikle gayrimenkulünüzün değerini size iletecek ardından profesyonel fotoğraf ve tanıtıcı videoları ile alıcılar için portföy oluşturacaktır. Alıcılar belirlendiğinde gayrimenkulünüzü değerinden hızlı şekilde satış ya da kiralama işlemlerini yapacaklardır.

GAYRİMENKUL ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Gayrimenkul almaya karar verdiğinizde bütçenize uygun gayrimenkullerin konum, bina yaşı, iç mimarı, dış mimari gibi pek çok konuda genel bilgiler edinebilirsiniz. Fakat profesyonel bir gayrimenkul danışmanı ile çalıştığınızda tüm detaylara hakim olmanızı, sizin dikkat etmediğiniz konularda bile bilgilenmenizi, bütçenize uygun gayrimenkullerin size sunulmasını sağlayabilirsiniz.

Remax Deniz gayrimenkul danışmanları sizler için uygun gayrimenkulleri detaylı bilgileri ile size ulaştırarak doğru şekilde işlemlerinizin tamamlanmasına yardımcı olacaktır.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI İLE ÇALIŞMAK NASIL BİR AVANTAJ SAĞLAR?

Evet. Gayrimenkul alım satım ya da kiralama işlemleri zorlu bir süreçtir. Gayrimenkulünüzün değerinin belirlenmesi, doğru alıcılar ya da satıcılar ile iletişim sağlama, tüm alıcı ya da satıcılar ile bir süreç yönetme yorucu ve zamanınızı ayırmanız gereken konulardır. Bu konularda profesyonel bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmanız sizin tüm bu süreçlerinizi profesyonel şekilde yönetilmesi avantajı sağlar. Uygun portföyler sizin için hazırlanır ve size sunulur. Olası riskler konusunda bilgilendir yapılır. Gayrimenkul danışmanı sizin için zamandan tasarruf sağlar. Bu sayede gayrimenkul alım satım ya da kiralama işlemleriniz hızlı ve güvenli şekilde tamamlanmış olur.

NEDEN REMAX DENİZ İLE ÇALIŞMALIYIM?

Remax Deniz, her yıl Ankara’nın en çok kazanan ofisi olmasının yanı sıra 2 kez Türkiye birinciliğini de elinde tutan profesyonel gayrimenkul danışmanlık ofisidir. Remax Deniz danışmanları yüksek eğitimli, İngilizce, Almanca, Fransızca gibi dillere hakim,  aldıkları eğitimlerle sürekli kendilerini geliştiren, yenilikçi, teknolojiyi iyi şekilde kullanan ve sektöre hakim danışmanlardır.

Remax Deniz danışmanları, gayrimenkul alım satım ve kiralama işlemlerinizi sizin için büyük özenle takip eder, size uygun portföyleler hazırlar, sürekli iletişim halinde kalarak tüm sürece hakim olmanızı sağlarlar. Gayrimenkul işlemlerinde Remax Deniz ile çalışmak size gayrimenkulünüzün değerinde işlem görmesini ve zamandan kazanmanıza olanak sağlar.

Emlak Satış ve Kiralama İşlemleriniz İçin Doğru Yer

Remax Deniz, Ankara’nın en önemli yerleşim yerinde gayrimenkul alım satım ve kiralama alanlarında hizmet vermektedir. Konut, iş yeri, ofis, dükkan, arsa, AVM, rezidans, villa gibi ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en çok satan emlak ofisine gelin.

Remax Deniz, özellikle Çankaya, Nenehatun, GOP, Oran, Kavaklıdere, Birlik Mahallesi, Ayrancı ve Mamak bölgelerinde uzmanlığını geliştirip profesyonel danışman kadrosu ile gayrimenkul işlemleriniz için hızlı sonuç ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Uzmanlık Alanlarımız

Bir gayrimenkulü almak, satmak veya kiralamak zor ve yorucu bir süreçtir. Bu süreç içerisinde çoğunlukla uzman bir desteğe ihtiyaç duyarsınız. Remax Deniz, gayrimenkul konusundaki uzmanlığı ile tüm bu süreçleri en iyi şekilde yönetir.

278
KİRALANAN KONUT
182
SATILAN KONUT
58
SATILAN ARSA
102
SATILAN OFİS