YORUMLAR

MÜŞTERİ YORUMLARI

Remax Deniz gayrimenkul danışmanları mevzuata hakimdir ve idari konuları iyi bilir. Gayrimenkulünüzün kiraya verilmesi için profesyonel Remax Deniz gayrimenkul danışmanı ile çalışmak size zamandan tasarruf ve doğru yatırım yapmanızı sağlar.

Bayraktar mahallesindeki evimi alırken Gökay Bey sayesinde tüm işlem hızlı ve sıkıntısız gerçekleşti. Kendisine ilgi alakası, güleryüzü ve güvenilirliği için teşekkür ederim. Aklıma takılan her konuda gayrimenkul danışmanıma ulaşabilmek benim için çok önemli olup kendisine her aradığımda, yazdığımda hızlı ulaşabildiğim için de ayrıca teşekkür etmek isterim.
Mesut Çöpoğlu
Gökay Bey sayesinde gayet kolay ve sorunsuz bir satın alım gerçekleştirdik. Süreç boyunca gösterdiği nazik ve pozitif iletişimi için kendisine teşekkür ediyoruz.
Barış Özçelik
Gökay bey, bütün süreçte bize inanılmaz yardımcı oldu. 24 saat hizmet anlayışı ile her zaman yanımızda oldu. Gökay beye müşteri odaklı bu hizmeti için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki tüm işlemlerimiz için kendisinin desteğini isteyeceğiz. Bir danışmandan çok arkadaş, dost kazandık. Çok sağolun…
Mert Bişgin
Gokay bey bastan sona tüm süreci açık iletisimle ve doğru yönlendirmelerle ilerletti, karsimiza cikan sorunlarla ilgili olarak hizli aksiyon alip konularin cozulmesini sagladi ve sureci sayesinde kolayca atlattık. Desteginiz icin tesekkur ederim tekrar
Erdem Erdem
Beğendiğimiz evi satın alma amaçlı görüştüğümüz Gökay bey, iletişime geçtiğimiz ilk andan sonuna kadar bilgi ve ilgisiyle bizi çok memnun etti. Her türlü soru ve sorunlarımızla başından sonuna kadar mesai mefhumu olmadan sağolsun ilgisini eksik etmedi. İşinde profesyonel insanlarla çalışmak çok daha keyifli, teşekkürler.
Selami Gürpınar
Ben İstanbul’dayken, kendisiyle sadece telefonda konuşurak Ankara’da ev yatırımı yapmamı sağladı. Yatırımımı Ankara’da yapmamın tek sebebi Gökay Bey’dir. Bu zor süreci o kadar güzel, temiz ve açık iletişimle yönetti ki, sürecin hiç bir zorluğu kalmadı. Bana düşen sadece uçağa binip Ankara’ya tapuyu üzerime almak oldu. Bütün bu süreçteki desteği için Gökay Bey’e ve alım satım günü yanımızda olan Sinem Hanım’a çok çok teşekkür ederim.
Kadir Taş

EV ALIM SÜRECİNDE YARDIMLARINI EKSİK ETMEYEN GÖKAY BEYE TEŞEKKÜR EDERİM. MAL SAHİBİ İLE SABIR İÇİNDE İLETİŞİM KURUP OLDUKÇA KİBAR BİR DURUŞ SERGİLEMESİNDEN MEMNUN KALDIK.SATIŞ SONRASI GEREKLİ PROSEDÜRLERİ ANLATMASI İŞLERİMİZİ OLDUKÇA KOLAYLAŞTIRDI.BİR BAŞKA EMLAK KONUSUNDA TERCİHİMİZİ YİNE KENDİSİNDEN YANA KULLANACAĞIZ TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİZ.

Nurşen Ergen
Gerçekten harika bir yaklaşımla satışı çok da kolay olmayan mülkümüzü birlikte sattık… Şehir dışında olmama rağmen Gökay yokluğumuzu hiç aratmadı, koordineli bir şekilde çalıştık ve doğru stratejiler belirleyerek devam ettik… Kendisine ilgi alakasından ötürü teşekkür ederim. Genç ama kesinlikle tecrübesiz değil oldukça dinamik ve hevesli bir danışman, başarılarının devamını diliyorum… 🙂
Ali Altaş
Gökay Bey emlakçılara bakış açımızı değiştirdi. Dikmen’deki evimizi satılığa çıkarırken tedirginlik ile yaklaştığımız emlakçılara şeffaflığı, doğru yönlendirmesi ve ilgisiyle bakış açımızı değiştiren işine sadık bir beyefendi.
Ertan İskender
Bir depremzede olarak tamamen yabancısı olduğumuz şehirde, ailemizin bir üyesi gibi bize tüm desteğiyle yardımcı olan ve nihayetinde ev bulmamızı sağlayan RE/MAX Emlak’tan Gökay Bey’e sonsuz teşekkürler 🙏🏻
Kübra Önal

Gökay beyle sosyal medya reklamları sayesinde tanıştım. Aradığım evi bana buldu. Çok teşekkür ederim

Burak Tuzun
Gökay bey evimin kiralanmasında bana yardım ettiğiniz için ve böyle güzel kiracı bulduğunuz için teşekkür ederim
Bahri Çataltaş
“Gayrimenkul almak için beklemeyin. Gayrimenkul satın alın ve bekleyin.”
Will Rogers

Use Blockquotes to guide readers focus effectively

Ut aenean pellentesque felis at turpis bibendum, duis eu consectetur sed tellus, blandit pulvinar dictum ac wisi libero a, nec sed ac elit. Fringilla penatibus orci est non mollit, suspendisse pulvinar egestas a donec, iaculis aenean, parturient velit elit ac viverra vestibulum, quis et nascetur rutrum nibh molestie fusce. Sed euismod malesuada volutpat consectetuer cras, eu placerat felis, facilisi vivamus nec, malesuada cum tellus sed nunc duis nulla.

Lorem ipsum dolor sit amet, nunc ea, velit nisl, lorem lacus, pulvinar ac. Officia ipsum cras ut vel, odio dolor, nulla potenti nibh. Vestibulum convallis nulla amet quis. Lacus nulla suspendisse diam, posuere ipsum sit ac, tincidunt sapien, ut ipsum vel ligula nec pulvinar erat.


Fringilla penatibus orci est non mollit, suspendisse pulvinar egestas a donec. Vulputate mi dui suscipit, molestie vulputate libero fusce iaculis suscipit. Sapien pede libero. Maecenas lacus aliquet et nisl nunc, per sed sed maecenas.Lectus tincidunt pellentesque augue urna sit sed, arcu sed ante ac montes pellentesque consectetuer, neque magnis penatibus laoreet vehicula nulla orci, a malesuada justo laoreet ipsum, in ac fusce. At sapien neque sollicitudin lacus, dolor semper in laoreet, magnis convallis posuere adipiscing, dapibus suspendisse nonummy pellentesque consequat interdum odio. Left. Suspendisse mi, id suspendisse ac mauris, wisi vel nam, sociis velit dolor vitae sem id quam, est vivamus elit mi fringilla aliquam euismod. Ut aenean pellentesque felis at turpis bibendum, duis eu consectetur sed tellus, blandit pulvinar dictum ac wisi libero a, nec sed ac elit. Fringilla penatibus orci est non mollit, suspendisse pulvinar egestas a donec, iaculis aenean, parturient velit elit ac viverra vestibulum, quis et nascetur rutrum nibh molestie fusce. Et quis magna elit varius magna, ac in iaculis donec ligula vehicula suspendisse. Sapien pede libero. Maecenas lacus aliquet et nisl nunc, per sed sed maecenas.Lectus tincidunt pellentesque augue urna sit sed, arcu sed ante ac montes pellentesque consectetuer, neque magnis penatibus laoreet vehicula nulla orci, a malesuada justo laoreet ipsum, in ac fusce. Right. Ut nulla nonummy eget sodales, sed nibh natoque purus wisi, sapien ut sollicitudin sed. At sapien neque sollicitudin lacus, dolor semper in laoreet Magnis convallis posuere adipiscing, dapibus suspendisse nonummy pellentesque consequat interdum odio. Suspendisse mi, id suspendisse ac mauris, wisi vel nam, sociis velit dolor vitae sem id quam, est vivamus elit mi fringilla aliquam euismod. Hendrerit justo dolor. Sed euismod malesuada volutpat consectetuer cras, eu placerat felis, facilisi vivamus nec, malesuada cum tellus sed nunc duis nulla. Lacus nulla suspendisse diam, posuere ipsum sit ac, tincidunt sapien, ut ipsum vel ligula nec pulvinar erat. Lacus nulla suspendisse diam, posuere ipsum sit ac, tincidunt sapien, ut ipsum vel ligula nec pulvinar erat. Ut aenean pellentesque felis at turpis bibendum, duis eu consectetur sed tellus, blandit pulvinar dictum ac wisi libero a, nec sed ac elit. Fringilla penatibus orci est non mollit, suspendisse pulvinar egestas a donec. Vulputate mi dui suscipit, molestie vulputate libero fusce iaculis suscipit. Sapien pede libero. Maecenas lacus aliquet et nisl nunc, per sed sed maecenas.Lectus tincidunt pellentesque augue urna sit sed, arcu sed ante ac montes pellentesque consectetuer, neque magnis penatibus laoreet vehicula nulla orci, a malesuada justo laoreet ipsum, in ac fusce.